Brigádnik/-čka Marketing/Fleet Executive

Porsche Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v jednej z najúspešnejších spoločností pôsobiacej v automobilovom priemysle, na pozícii: Marketing/Fleet Executive

Náplň práce:
- samostatná agenda s manažmentom parku vozidiel značky VW
- výpomoc pri zabezpečení interných aktivít spoločnosti/oddelenia
- spolupráca pri zabezpečovaní lokálnych eventov
- komunikácia s lokálnymi agentúrami pri aktivitách značky
- komunikácia s centrálou pri zabezpečovaní novinárskych ciest
- podpora dealerskej siete

- ústretovosť a podpora študenta popri dennom štúdiu
- pomoc pri písaní bakalárskej práce
- spolupráca s agentúrami, ktoré patria k najväčším v rámci pôsobnosti v SR
- získanie praxe a skúseností v medzinárodnej spoločnosti v oblasti obchodu a marketingu
- možnosť ďalšieho zamestnania

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou na e-mailovú adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uvedená pozícia je vhodná pre aktívneho človeka, ktorý dokáže popri štúdiu zvládnuť aj pracovné povinnosti a rád sa učí nové veci, má prehľad o nových trendoch v rámci komunikácie, či reklamy, prípadný záujem o oblasť automobilizmu je pre kandidáta výhodou. Práca vyžaduje aj istú fyzickú kondíciu.
Silné stránky kandidáta: komunikatívnosť, asertivita, samostatnosť , tímovosť

Porsche Slovakia je súčasťou spoločnosti Porsche Holding Salzburg pôsobiacej v 22 európskych krajinách, ako aj v Ázii a v Južnej Amerike a patriacej k najväčším automobilovým obchodným spoločnostiam v Európe. Je autorizovaným importérom vozidiel Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Úžitkové vozidlá pre Slovenskú republiku.
Spoločne vytvárame meno našim produktom a službám, ktoré dobre poznáte, pracujeme na výzvach, ako sú napr. e-mobilita a udržateľnosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3674539  Megjelentetés dátuma: 9.10.2023  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.