Predajca nových vozidiel Škoda pre prevádzku Porsche Bratislava, Vajnorská

Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
480 € základná mzda+ 300 € garancia prvé 3 mesiace , dalšie 3 mesiace 480 € + garantovaná provízia 500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poradenstvo zákazníkom ,
uzatváranie predajných zmlúv,
práca s interným systémom na objednávanie vozidiel,
poradenstvo ohľadom leasingu a poistenia,
kontakt so zákazníkmi

Nárok na služobné vozidlo pri plnení plánu.

V prípade záujmu prosíme poslať žiadosť s pripojeným profesným životopisom na dole uvedenú mailovú adresu.
Odpovedáme len uchádzačom, ktorí postúpili do ďalšieho výberového kola- pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

minimálne 4-ročná prax v odbore,
komunikatívnosť , orientácia na zákazníka, príjemné vystupovanie

Spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Porsche Holding so sídlom v Salzburgu a patrí k najúspešnejším a najvýznamnejším podnikateľským subjektom v oblasti predaja a servisu automobilov v Európe. Sieť Porsche Inter Auto na Slovensku je tvorená tromi prevádzkami, ktoré sa nachádzajú v Bratislave. Na slovenskom trhu začala spoločnosť pôsobiť už v roku 1992. Porsche Inter Auto je autorizovaným servisným a predajným miestom pre značky Seat, Škoda, Volkswagen, Audi a Porsche. Zároveň je Porsche Inter Auto Slovakia aj importérom značky Porsche pre Slovenský trh.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Pavlíčková
E-mail: poslať životopis
ID: 3445063  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 480 € základná mzda+ 300 € garancia prvé 3 mesiace , dalšie 3 mesiace 480 € + garantovaná provízia 500 €