Autolakýrnik pre prevádzku Porsche Nové Zámky (značky Škoda, Volkswagen)

Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava vozidiel v značkovom servise Škoda a Volkswagen zameraná na práce v autolakovni:

• príprava vozidiel pred lakovaním (čistenie, brúsenie, tmelenie, maskovanie)
• príprava, miešanie a nanášanie základnej farby, metalízy, farby a laku striekacími
pištoľami na vozidlo alebo jeho časti
• kontrola kvality odvedenej práce po dôkladnom vypálení a vytvrdnutí laku
• odstraňovanie vzniknutých nedostatkov v súlade s technologickými postupmi

• práca v úspešnom kolektíve
• zázemie a istoty medzinárodnej spoločnosti
• školenia, možnosť ďalšieho odborného rastu
• pracovné oblečenie
• zamestnanecké akcie a eventy
• 13. plat

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk zaslaním štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku alebo priamo e-mailom na adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v Porsche Inter Auto, s r.o.
Všetky žiadosti posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na pohovor.
Odpovedať budeme iba tým uchádzačom, ktorých sme sa rozhodli pozvať na pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 10 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, oprava automobilov, automechanik - výhodou

Vodičský preukaz

B

prax na požadovanej pozícii je výhodou, ale nie podmienkou

Spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Porsche Holding so sídlom v Salzburgu a patrí k najúspešnejším a najvýznamnejším podnikateľským subjektom v oblasti predaja a servisu automobilov v Európe. Sieť Porsche Inter Auto na Slovensku je tvorená tromi prevádzkami, ktoré sa nachádzajú v Bratislave. Na slovenskom trhu začala spoločnosť pôsobiť už v roku 1992. Porsche Inter Auto je autorizovaným servisným a predajným miestom pre značky Seat, Škoda, Volkswagen, Audi a Porsche. Zároveň je Porsche Inter Auto Slovakia aj importérom značky Porsche pre Slovenský trh.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Pavlíčková
E-mail: poslať životopis
ID: 3386845  Megjelentetés dátuma: 24.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac