Stavebný technik

PORR s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie, organizácia a kontrola realizácie prác na stavbe pri dodržaní rozpočtu a harmonogramu výstavby
• Spracovanie objednávok potrebných materiálov na stavbe po dohode s oddelením nákupu
• Dozor a kontrola robotníkov podzhotoviteľov
• Zabezpečenie potrebných povolení miestnych úradov za účelom prevádzky strojov v mieste nasadenia
• Príprava potrebných správ a dokumentácie

Ponúkame atraktívne platové ohodnotenie vrátane možnosti prémie podľa dosiahnutých cieľov, profesionálneho rastu a ďalšieho vzdelávania. Naše medzinárodné pracovné prostredie podporuje tímovú prácu, ako aj osobnú iniciatívu. Ak máte záujem stať sa aktívnou súčasťou budúceho úspechu skupiny PORR, pošlite nám Váš podrobný životopis spolu s očakávaným platom.

Motivačný list spolu so životopisom posielajte v slovenskom aj nemeckom/anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radosť z práce, flexibilita, spoľahlivosť a orientácia na tím

Skupina PORR je jedna z najväčších a najstarších stavebných spoločností v Rakúsku so silným medzinárodným postavením. Či ide o pozemné staviteľstvo, inžinierske stavby, vývoj projektov, alebo cestné staviteľstvo - dokonalý reťazec tvorby hodnôt umožňuje skupine PORR a jej dcérskym spoločnostiam realizáciu komplexných projektov. Know-how našich vysoko kvalifikovaných pracovníkov je našou rozhodujúcou prednosťou v európskej súťaži.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3305759  Megjelentetés dátuma: 13.2.2018