Pomocný údržbár

Poradca podnikateľa, spol. s r.o.

Miesto práce
Martina Rázusa 23A, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy a zverených objektov,
• Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.).
• Zabezpečovanie a vykonávanie všetkých opatrení spojených s BOZP a zimnými opatreniami (označovanie tabule, zábrany, skládky snehu, solenie,...), snehu zo striech, odstraňovanie námraz a cencúľov, a opatrenia v letnej sezóne (postreky proti burine, kosenie),
• Aktívne navrhovanie prevádzkových opatrení na zníženie prevádzkových nákladov (navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení ) a zaškoľovanie nájomcov na obsluhu technických zariadení (EZ, EPS, VZT, klímu, termostaty,...),
• Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám,
• Vykonávanie drobných stavebných úprav,
• Správa požiadaviek nájomcov na opravy až do stavu odstránenia závad,
• Zabezpečovanie spotrebného materiálu pre správu majetku,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Spoľahlivosť, zodpovednosť, manuálna zručnosť.

Poradca podnikateľa
sme líder v poskytovaní systému ekonomických a právnych informácií na Slovensku. Viac ako 33 rokov osvetľujeme zákutia slovenskej legislatívy a pomáhame podnikateľom. Ukazujeme spoľahlivé skratky a riešenia v oblasti práva, daní a účtovníctva, miezd a personalistiky, verejnej správy i firemnej bezpečnosti. V online aj printovej podobe.

Viac o nás na: https://www.pp.sk/

Naše produktové značky:

www.danovecenturm.sk
www.mzdovecentrum.sk
www.vssr.sk
www.profivzdelavanie.sk
www.bezpecnostvpraxi.sk
www.epi.sk

V súčasnosti zamestnávame 120 zamestnancov v meste Žilina, kde máme aj vlastné sídlo firmy – PP Centrum. Dobré medziľudské vzťahy na pracovisku sú jednou z našich najsilnejších stránok. Sme priateľskí, pomáhame si a máme radi aj našich zákazníkov. Dávame každému priestor sa vyjadriť a pracujeme aktívne so spätnou väzbou.

Naši zamestnanci oceňujú hlavne:

Skvelý, priateľský a inšpiratívny kolektív.
Možnosť skĺbiť pracovné tempo so súkromným životom.
Hybridný pracovný čas - 50/50 - home office/fyzická účasť.
Zdravá miera slobody – vo vyjadrovaní názorov, myšlienok a i.
Pri problémoch vždy pomôžeme, nájdeme riešenie.
Veľa kreativity, nápadov a rozmanitosti.
Možnosť rásť a vzdelávať sa.
V PP sa nikdy nenudíme.
Zaujímavé zamestnanecké teambuldingy a účasť na konferenciách.

Sme Poradca podnikateľa, silná a rešpektovaná slovenská značka s tradíciou – a sme na to patrične hrdí.

Tešíme sa dovidenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3210496  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou