Senior maklér pre obchodovanie s rezidenčnými nehnuteľnosťami (priemerný príjem 5 000 €)

PonukaByvania.sk

Miesto práce
PonukaByvania.sk, Dostojevského rad, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
3 000 - 7 500 EUR/mesiacvynikajúce finančné ohodnotenie: po zapracovaní 3 000 € mesačne a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

? Ste silná a na výsledky orientovaná osobnosť?
? Máte skúsenosti s akvizíciou klientov?
? Hľadáte novú výzvu adekvátnu vášmu potenciálu?
? Veríte vo vlastné schopnosti a dnešná náplň práce vám nedáva zmysel?

Ak áno, toto je výzva pre vás:
* budovanie portfólia klientov
* konzultácie a poradenstvo v sektore rezidenčných nehnuteľností v Bratislave a okolí
* vedenie obchodných rokovaní a cenových vyjednávaní
* riadenie obchodných prípadov pri realitných transakciách

Spoločnosť je na prahu ďalšej expanzie, pre ktorú hľadá kvalifikovaných a vysokomotivovaných nových členov obchodného tímu, so športovým duchom a zmyslom pre férový obchod.

! vynikajúce finančné ohodnotenie, po zapracovaní minimáne 3 000 € mesačne, priemerne 5 000 € mesačne, platový strop neobmedzený
! okamžité zaškolovanie sa na reálnych obchodných prípadoch pod vedením osobného mentora
! rýchly štart realizácie vlastných obchodov a zarábanie provízií z obchodov

! atraktívna a dynamická práca pre úspešnú a silnú spoločnosť
! priestor na dlhodobú a progresívne rastúcu spoluprácu
! jedinečná šanca učiť sa od „trend-settera“ na trhu realitných spoločností
! výnimočná príležitosť vybudovať si kariéru v realitách spôsobom obvyklým na vyspelých realitných trhoch
! priestor na mediálne zviditeľňovanie sa a budovanie si vlastného mena ako odborníka
! spolupráca a podpora od odborníkov, patriacich vo svojej oblasti k absolútnej slovenskej špičke

! práca v moderných a reprezentatívnych priestoroch v Starom Meste, kúsok od EUROVEA Galleria, s vlastným pracovným stolom a kompletným kancelárskym zázemím
! vybavenie aj na osobné účely: notebook Dell + mobil Samsung a SIM karta s neobmedzenými volaniami
! podpora a spolupráca s interným tímom (fotograf a marketér, call centrum a front office, IT support, právny servis a interná advokátska kancelária), vďaka čomu sa obchodník naplno venuje iba obchodnej práci a má plnú podporu odborného zázemia

Životopis, fotografiu a motivačný list prosím zasielajte na:
[email protected]

viac info o nás:
www.PonukaByvania.sk
www.facebook.PonukaByvania.sk
www.referencie.PonukaByvania.sk

Pre našu spoluprácu bude nevyhnutné, aby ste mali k dispozícii osobný automobil.

Právny rámec pre našu spoluprácu bude živnostenský list alebo s.r.o. a mesačná fakturácia. O všetko úradovanie okolo vybavenia ŽL či s.r.o. sa však postaráme.

Budeme osobne kontaktovať všetkých záujemcov, ktorí postúpia do ďalšieho výberového kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Windows 10 - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

! komunikačné zručnosti
! obchodné skúsenosti
! silná orientácia na ciele a výsledky
! záujem ďalej osobnostne a kariérne rásť a aktívne budovať svoju profesionálnu budúcnosť

Prax v realitnej oblasti nie je nevyhnutná (máme vlastné kvalitné a jedinečné know-how).
Pracujeme inak ako ostatní.

PonukaByvania.sk je silná a stabilná realitná spoločnosť. Na trh vstúpila v roku 2009, práve v období najväčšej krízy. Dokázala rásť už v čase, keď celý realitný trh padal, vďaka svojim na tomto trhu netradičným postupom a svojmu prístupu ku klientom.

Spoločnosť poskytuje kompletné realitné služby pre predaj rezidenčných nehnuteľností. Má mnohé vynikajúce referencie z developerských projektov aj zo sekundárneho trhu. O.i. bola autorom rebrandingu bytového domu Obydick na Manhattan a reklamnej kampane pri štarte predaja.
PonukaByvania.sk spoluvytvorila referenčný realitný projekt Grand Koliba rezidencie, ktorý vo veľmi silnej cenovej konkurencii iných projektov v lokalite úspešne vypredala. Prvýkrát sa tu na slovenskom realitnom trhu použila najmodernejšia technológia virtuálnej reality.
Zároveň aktuálne spolupracuje s developermi na príprave ďalších rezidenčných projektov ako ich partner a spolutvorca celého obchodného riešenia.

Spoločnosť disponuje vlastným know-how a prepracovaným systémom práce. Vychováva vysokonadpriemerne úspešných obchodníkov oproti bežným trhovým štandardom v sektore. Podstatnou zložkou úspechu sú jej kvalifikovaní odborníci, poskytujúci silnú podporu pre obchodný tím. Súčasťou spoločnosti je aj vlastná advokátska kancelária, zabezpečujúca kvalitné právne zázemie (www.LegalPartner.sk).

PonukaByvania.sk je silne proklientsky orientovaná spoločnosť, stavajúca svoj úspech na výnimočných ľuďoch v jej tíme, na presne nastavených procesoch, na dôkladnej znalosti trhu a na inovatívnom marketingu. Spoločnosť od svojho vzniku rastie práve vďaka doporučeniam spokojných klientov.

ID: 4072847  Megjelentetés dátuma: 2.5.2021  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac