Práca snov: hľadá sa kreatívny textár, ktorý má rád príbehy. Poď sa k nám realizovať!

PonukaByvania.sk

Miesto práce
PonukaByvania.sk, Dostojevského rad, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 2 000 EUR/mesiacmotivujúce finančné ohodnotenie, adekvátne dohodnutému rozsahu a intenzite spolupráce (každého šikovného kolegu zaplatíme tak, aby ho nielen bavilo s nami pracovať, ale aby ho ani nenapadlo od nás odísť)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ani teba nebaví dookola robiť to isté? Snívaš o práci, ktorá ti umožní každý deň zažiť niečo nové, stretnúť nových ľudí, čeliť novej výzve? Máš rád príbehy a ešte radšej ich vytváraš? Baví ťa fotiť? Nemáš problém dať na papier, čo fotka nepovie? Si samostatný, komunikatívny a flexibilný, nečakáš, kým ti iní povedia, čo máš robiť?

Ak pri čítaní predchádzajúcich riadkov súhlasne prikyvuješ, určite sa nám ozvi. Hľadáme do tímu presne teba. Sme otvorená slobodná firma, plná ambicióznych mladých ľudí a hľadáme k sebe rovnako cieľavedomého kolegu, ktorý sa nebojí byť úspešný. Toto nie je obyčajné pracovné miesto. Toto je práca snov.

Hľadáme kreatívneho textára pre široké spektrum činností - na podporu predaja nehnuteľností, na získavanie nových klientov, na budovanie našej značky, či na prípravu developerských projektov.
Hoci sme realitná kancelária, sme výrazne orientovaní na marketing. Pracujeme inak ako ostatní. Vieme, aký je marketing dôležitý. Vieme, že obrázky a príbehy predávajú a oči nakupujú. Navyše, nepredávame kancelárie a sklady, predávame bežným ľuďom pekné byty a domy, ich budúci domov. Ide v prvom rade o emócie.

Naša práca je mimoriadne dynamická a atraktívna. V našom odbore sme lídri a určujeme trendy.
A teraz hľadáme nového kľúčového človeka do nášho tímu. Niekoho, kto je kreatívny a inovatívny, vie pútavo písať a vie rozmýšľať "out of the box". A najmä, kto sa chce poriadne realizovať.
Si to ty?

Pre bližšiu predstavu o nás pozri:
www.PonukaByvania.sk
www.facebook.PonukaByvania.sk

Zamestnanecké výhody, benefity

:) tvoja základňa bude moderná a reprezentatívna kancelária v Starom Meste, kúsok od EUROVEA, kde budeš mať kompletné kancelárske zázemie
:) v kancelárii sa však nemusíš stále zdržovať, budeš mať voľný pracovný čas
:) budeš môcť pracovať aj z domu alebo kdekoľvek ti to bude vyhovovať
:) budeš môcť pracovať aj na iných svojich veciach, nemusí ísť o full-time spoluprácu, ak nebudeš chcieť
:) záujmu o full-time spoluprácu sa ale vôbec nebránime, práve naopak - práce a príležitostí je u nás vyše hlavy
:) ak to bude nevyhnutné, vybavíme ťa všetkou potrebnou technikou a softvérom pre tvoju prácu
:) obklopovať ťa bude mladý a kamarátsky kolektív
:) každý týždeň s nami zažiješ spoločné raňajky v kancelárii a každý mesiac spolu vyrazíme do mesta na večeru, všetko na účet kancelárie (čo nám teraz síce koronasituácia neumožňuje, ale už sa všetci nevieme dočkať, kedy sa k tejto tradícii vrátime)
:) tvojimi kolegami budú odborníci, patriaci vo svojej oblasti k absolútnej slovenskej špičke
:) ide nám o dlhodobú spoluprácu, pri ktorej budeš vidieť, ako sa tvoje nápady a riešenia realizujú v praxi a podľa spätnej väzby ich budeš môcť ešte vylepšovať

:) a najmä budeš robiť skvelú prácu, ktorá ťa bude baviť a prinesie ti veľmi slušné referencie

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám svoj životopis, motivačný list a ukážky z tvojej práce na adresu
[email protected]

Nepremeškaj túto príležitosť dať nám o sebe vedieť.

www.PonukaByvania.sk
facebook.PonukaByvania.sk
(pozri si, kde sedíme a ako to u nás vyzerá: www.ponukabyvania.sk/kontakt)

Právny rámec pre našu spoluprácu bude živnostenský list alebo s.r.o. a mesačná fakturácia. O všetko úradovanie okolo vybavenia ŽL či s.r.o. sa však postaráme.

Ak nás zaujmeš, určite ťa budeme kontaktovať.
Ak sa ti neozveme, pozri si, či si nám poslal všetky očakávané podklady.
Držíme ti palce.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Nemáme žiadne špecifické požiadavky na znalosti, prax a skúsenosti s konkrétnymi softvérmi.

Očakávame však, že nie si začiatočník, ale že už máš skúsenosti a za sebou konkrétne výsledky svojej práce, ktoré nám vieš preukázať.
Najmä však očakávame, že máš veľmi silnú motiváciu ukázať, čo v tebe je. Že si kreatívny a pracovitý. A nebojíš sa výziev.

Musíš vedieť tvoriť pútavé texty a mať výborné znalosti slovenského jazyka, štylistiky aj gramatiky.
Dáme ti priestor budovať náš on-line príbeh, rozvíjať naše pôsobenie na sociálnych sieťach, venovať sa content a inbound marketingu, pracovať na našich kampaniach.

Uvítame skúsenosti s fotografovaním, znalosť práce s digitálnou zrkadlovkou a s úpravou fotografií.
Ak vieš aj natočiť video, prípadne ho strihať a upravovať, či máš skúsenosti s grafikou, webdesignom alebo sa vyznáš v PPC kampaniach či v SEO, je to tvoja výhoda, ktorou sa nám určite pochváľ.
Nie je to však podmienka. Hľadáme v prvom rade skvelého textára.
O ostatné sa postaráme my. Všetko potrebné ťa naučíme a budeme ťa podporovať. Budeš pracovať v našom marketingovom tíme.

Budeš súčasťou zohraného tímu odborníkov: komunikačné centrum, interný advokát so svojou advokátskou kanceláriou (www.legalpartner.sk), marketingový tím. A samozrejme výborní obchodníci, ktorí patria medzi najvýkonnejších a najefektívnejších maklérov na tomto trhu. Pracuje pre nás aj najlepší hypomaklér na Slovensku.
(www.ponukabyvania.sk/nastim)
Žiadna realitná kancelária nemá väčší tím ľudí v zázemí, než maklérov v teréne. My áno. Pracujeme inak ako ostatní.
(viac pozri na www.ponukabyvania.sk/ako-pracujeme)

Chýba nám však kreatívny a šikovný vytvárač príbehov. Si to ty?

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

PonukaByvania.sk je silná a stabilná realitná spoločnosť. Na trh vstúpila v roku 2009, práve v období najväčšej krízy. Dokázala rásť už v čase, keď celý realitný trh padal, vďaka svojim na tomto trhu netradičným postupom a svojmu prístupu ku klientom.

Spoločnosť poskytuje kompletné realitné služby pre predaj rezidenčných nehnuteľností. Má mnohé vynikajúce referencie z developerských projektov aj zo sekundárneho trhu. O.i. bola autorom rebrandingu bytového domu Obydick na Manhattan a reklamnej kampane pri štarte predaja.
Naposledy spoluvytvorila referenčný realitný projekt Grand Koliba rezidencie, ktorý vo veľmi silnej cenovej konkurencii iných projektov v lokalite úspešne vypredala a momentálne zabezpečuje odovzdávanie už dokončených bytov. Prvýkrát sa tu na slovenskom realitnom trhu použila najmodernejšia technológia virtuálnej reality.
Zároveň aktuálne spolupracuje s developermi na príprave ďalších rezidenčných projektov ako ich partner a spolutvorca celého obchodného riešenia.

Spoločnosť disponuje vlastným know-how a prepracovaným systémom práce. Vychováva vysokonadpriemerne úspešných obchodníkov oproti bežným trhovým štandardom v sektore. Podstatnou zložkou úspechu sú jej kvalifikovaní odborníci, poskytujúci silnú podporu pre obchodný tím. Súčasťou spoločnosti jej aj vlastná advokátska kancelária, zabezpečujúca kvalitné právne zázemie (www.LegalPartner.sk).

PonukaByvania.sk je silne proklientsky orientovaná spoločnosť, stavajúca svoj úspech na výnimočných ľuďoch v jej tíme, na presne nastavených procesoch, na dôkladnej znalosti trhu a na inovatívnom marketingu. Spoločnosť od svojho vzniku rastie práve vďaka doporučeniam spokojných klientov.
Doteraz zrealizovala vyše 1 650 obchodov pri predaji nehnuteľností vo výške viac ako 235.000.000 Eur.

Pracujeme inak ako ostatní.
www.PonukaByvania.sk

Adresa spoločnosti

PonukaByvania.sk
Dostojevského rad 20
811 09 Bratislava
http://PonukaByvania.sk
ID: 4039668  Megjelentetés dátuma: 28.2.2021  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac