Recepčná/ý

Ponteo s.r.o.

Miesto práce
Ponteo Activity Park, Starorímska, Rusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

check in, check out hostí, informovanie hostí o službách hotela, zúčtovanie cez ERP

zamestnanecká strava, možnosť využívať športovo-relaxačné zariadenia hotela /wellness, titness, bowling.../, práca v mladom kolektíve v hoteli s klubovou atmosférou

Informácie o výberovom konaní

odpovieme len vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

príjemný vzhľad a vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť

Ponteo – Activity Park Rusovce je multifunkčný komplex pre mnohé podoby trávenia voľného času, ktorý v sebe sústreďuje hotelové, kongresové, športové a relaxačné služby. Ponteo sa nachádza v Bratislave – mestskej časti Rusovce v jedinečnom prostredí, kde sa spája príroda a dotyk mesta, len pár minút cesty od centra.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3870826  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac