Vedúci montáže v strojárenstve

PONGRATZ s.r.o.

Miesto práce
Dolná 2066, 900 01 Modra, okres Pezinok
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a realizáciu organizačných opatrení pred začiatkom montáže
- kontrola montáže – termíny, kvalita, produktivita, efektivita,
- dodržiavanie pravidiel stanovených v montážnej dokumentácii
- denné reporty nadriadenému podľa stanovených pravidiel
- komunikácia s oddelením plánu, kvality, nákupu, logistiky, odbytu, ohľadom možného omeškania dodávok a problémov s kvalitou
- komunikácia s oddelením konštrukcie ohľadom konštrukcie/optimalizácie výrobkov
- zapracovanie, poučenie, vyškolenie a vedenie nových zamestnancov
- kontrola pracovného výkonu a s tým súvisiaceho vývoja nákladov
- plánovanie, realizácia a kontrola dodržiavania bezpečnosti na pracovisku
- správa nezhodných dielov, poriadok v priestore vyhradenom pre nezhodné diely
- spolupráca s odd. plánovania, nákupu a IT – hlásenie nezhodných dielov
- spolupráca s odd. plánovania, nákupu a IT – hlásenie použitia iných dielov, ako sú v štandardných kusovníkoch a montážnych. postupoch
- príprava inventúry a inventúrnych komisií

práca v zahraničnej spoločnosti
stravovanie na pracovisku
možnosti odborného rozvoja
motivujúci systém odmeňovania

Svoje životopisy s krátkym popisom dôvodu Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu zasielajte mailom. Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem o ponúkanú pozíciu v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí budú najviac spĺňať nami požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax v odbore strojárstvo, automobilový priemysel minimálne 5 rokov
- praktické skúsenosti s riadením pracovných kolektívov
- znalosti metód SIX SIGMA, LEAN manažmentu a systému 5S (nie je podmienkou)
- konanie v záujme pozitívnych hospodárskych výsledkov firmy, dodržiavanie firemnej kultúry
- dohľad nad dodržiavaním bezpečnosti pri práci

spoločnosť sa zaoberá výrobnou činnosťou v strojárenstve
- výroba prívesných vozíkov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2798711  Megjelentetés dátuma: 7.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou