Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Merací technik

POLYTEC Composites Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiacod 1200 v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Meranie sériových a predsériových dielov, ich vyhodnotenie
Znalosť výkresovej dokumentácie
Tvorba meracích programov
Pripomienkovanie meracích prípravkov a meracích plánov
Evidencia meradiel a meracích zariadení
Starostlivosť o meracie zariadenia
Pripomienkovanie meracích prípravkov a meracích plánov, komunikácia s centrálou

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
Možná doprava firemným autobusom smer Trnava, Zeleneč, Majcichov, Veľká Mača
13. a 14. plat

Vopred ďakujeme za všetky zaslané životopisy. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

3 roky prax ako samostatný merací technik
Obsluha meracieho zariadenia "gom"a práca so softvérom ATOS Profesional - výhodou
Nemecký jazyk - úroveň B1
Znalosť VDA 6.5., produktové audity
Precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

POLYTEC GROUP - so svojimi 26 závodmi a 4.300 zamestnancami po celom svete predstavuje významného výrobcu a dodávateľom kvalitných dielov z plastov. Rakúska spoločnosť ponúka kompletné riešenia v oblasti vstrekolisov, špecializuje sa na plasty so zosilneným vláknom a produkuje originálne diely z plastov a ušľachtilej ocele. POLYTEC, ako kompetentný partner, ponúka individuálne priemyselné riešenia z polyuretánu a zariadenia potrebné pre ich produkciu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3874340  Megjelentetés dátuma: 22.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac