Špecialista pre lean production

POLYTEC Composites Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľkoúľanská cesta 1051, 925 21 Sládkovičovo
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• rozvíjať princípy a pokročilé metodiky systému štíhlej výroby
• spolupracovať na strategickom plánovaní a rozvoji firmy
• koordinovať projekty zlepšovania
• implementácia lean požiadaviek, FMEA, Control plán
• spolupracovať s výrobnými oddeleniami
• školenia spolupracovníkov o metódach Lean Production
• spolupráca s manažmentom spoločnosti, podávanie správ vedeniu spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vyhovujúci uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• vysokoškolské vzdelanie technického smeru
• orientácia vo výrobnej oblasti výhodou
• skúsenosti v oblasti automotive výhodou
• znalosť metodiky a nástrojov štíhlej výroby výhodou
• pokročilá znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)
• aktívna znalosť NJ
• komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti
• schopnosť tímovej práce
• aktivita a flexibilita, rozhodnosť, orientácia na výsledok, logické myslenie

POLYTEC GROUP - so svojimi 26 závodmi a 4.300 zamestnancami po celom svete predstavuje významného výrobcu a dodávateľom kvalitných dielov z plastov. Rakúska spoločnosť ponúka kompletné riešenia v oblasti vstrekolisov, špecializuje sa na plasty so zosilneným vláknom a produkuje originálne diely z plastov a ušľachtilej ocele. POLYTEC, ako kompetentný partner, ponúka individuálne priemyselné riešenia z polyuretánu a zariadenia potrebné pre ich produkciu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2580472  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou