Pracovník výroby

POLYSTON s.r.o.

Miesto práce
Družstevná ulica 111, 976 32 Badín, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1200 EUR/mesiac (po zaškolení)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vhodné aj pre absolventov
- pri nástupe zaškolíme
- výroba atypických výrobkov pre interiéry

- dlhodobé a perspektívne zamestnanie
- rôznorodá, nejednotvárna práca
- pravidelný mesačný príjem
- možnosť rozvoja a kariérneho rastu
- práca v dobrom kolektíve

Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu.
Vybratých vhodných uchádzačov budeme kontakovať a pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zručnosť
- technické myslenie
- samostatnosť
- chuť pracovať

Firma Polyston s.r.o. pôsobí na trhu už 20 rokov ako špička medzi výrobcami a jej produkcia zahrňuje prevažne výrobu atypických produktov z minerálneho kameňa Polyston, skla Kerglass, keramiky, žuly, technického kameňa a masívneho dreva pre rezidenčné a developerské projekty.
Dlhoročne vyrábame luxusné kuchynské pracovné dosky a integrované drezy, pričom sa orientujeme aj na vybavenie hotelov a gastro prevádzok.
Za firmou Polyston s.r.o. stojí mnoho rokov skúseností, vývoja, moderných technológií a silná podpora profesionálneho tímu. Sme jedna z mála firiem s vysokou úrovňou technologického zázemia, ktorá sa môže pochváliť výrobou vlastného produktu Polyston Solid Surface, ktorý prenikol na európsky trh a stáva sa, vďaka svojej dokonalosti detailov, jednotkou u našich klientov.
POLYSTON s.r.o. je zároveň jediným výhradným importérom a spracovateľom veľkoformátovej keramiky Neolith pre SR a ČR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2827182  Megjelentetés dátuma: 25.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 EUR/mesiac (po zaškolení)