Back office pracovník

Polygrafické centrum, s.r.o.

Miesto práce
OFFICE 142, Vajnorská 142, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac800 eur + prémia 200 eur podľa vlastnej proaktivity + polročná výsledková prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodná spoločnosť Polygrafické centrum, s.r.o. hľadá šikovnú flexibilnú a zodpovednú asistentku / asistenta, ktorá/ý má základné ekonomické znalosti a Excel na mierne pokročilej úrovni a chce sa stať srdcom dynamickej firmy.

Ekonomika
• faktúry vydané, zálohy, pokladňa (vystavovanie dokladov a evidencia)
• iné ekonomické evidencie (zmluvy, štatistiky, podklady k tendrom, dochádzka...)

Office management
• zabezpečenie kancelárskych potrieb, občerstvenia, pitného režimu
• operatívna komunikácia s partnermi správy firmy v oblastiach IT, účtovníctvo, právne záležitosti, správa majetku, BOZP...
• administratíva pre potreby firmy

Recepcia
• uvítanie návštev
• úprava zasadačiek pre rokovania
• príjem telefonických hovorov
• preberanie, triedenie a podaj pošty

Práca v informačnom systéme QI.

* príjemné a priateľské pracovné prostredie
* teambuildingy
* koncoročné odmeny odvíjajúce sa od výkonu firmy
* možnosť odborného a profesijného rastu

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected] .

V prípade, že sa rozhodnete reagovať e-mailom, vo svojej správe uveďte nasledujúci text "Súhlasím, aby spoločnosť Polygrafické centrum, s.r.o., spracovávala moje osobné údaje pre účely výberového konania, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov na dobu neurčitú alebo do písomného odvolania."

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu zaslaných žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

* stredoškolské vzdelanie technického (polygrafického) alebo ekonomického zamerania (príp. prax z uvedených oblastí)
* užívateľská znalosť PC / Office
* predošlá prax v informačnom systéme
* zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
* priateľský prístup a pozitívne naladenie
* tímový hráč
* vodičský preukaz B
* lojálnosť

POLYGRAFICKÉ CENTRUM (www.polygrafcentrum.sk) je print manažment spoločnosťou, ktorá svojim klientom zabezpečuje výrobu širokej škály tlačovín, a to vrátane doplnkových služieb akými sú poradenstvo, jazykové korektúry, preklady, grafika, doprava, adresná i neadresná distribúcia. Nosným pilierom spoločnosti je poskytovanie riešení na mieru, okrem toho však pôsobí aj ako prevádzkovateľ inšpiratívneho online magazínu PrinTTalk (printtalk.sk). Dlhodobou víziou spoločnosti je jej ďalší rozvoj na zahraničné trhy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3441389  Megjelentetés dátuma: 24.2.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac