Obchodný manažér/-ka

POLYGRAF PRINT spol. s r.o.

Miesto práce
Čapajevova 44, 080 01 Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- e-mailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi na zverenom trhu - francúzsky hovoriaci zákazníci
- starostlivosť o existujúcu sieť obchodných partnerov
- zodpovednosť za prezentáciu a predaj výrobných kapacít a služieb,
- vypracovanie cenových ponúk, dojednávanie zmluvných podmienok a vypracovanie obchodných zmlúv
- komplexné spravovanie zákaziek počas ich realizácie: sledovanie celého priebehu zákazky od príchodu zmluvy až po expedíciu hotových výrobkov

- zaujímavá práca v medzinárodnom obchode, v mladom a dynamickom kolektíve
- stabilita a perspektíva spoločnosti
- samostatnosť pri riešení pracovných úloh
- pružná pracovná doba

V prípade záujmu o nami inzerovanú pracovnú pozíciu zašlite žiadosť a životopis elektronicky na náš e-mail: [email protected].
Do predmetu správy uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate. Uveďte aj telefonický kontakt na Vás.
Súčasne predložte súhlas s uchovaním a spracovaním osobných údajov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich podkladoch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle už citovaného zákona o ochrane osobných údajov. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a budú zaradení do výberového procesu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonómia, resp. polygrafia výhodou

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna znalosť francúzskeho jazyka slovom a písmom podmienkou
- znalosť druhého cudzieho jazyka výhodou (vítaná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka)
- organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita
- príjemné vystupovanie

Firma POLYGRAF PRINT spol. s r. o. je zameraná na tlač a výrobu knižných publikácií. Naša spoločnosť bola založená 11.septembra 1996 a nadviazala na tradíciu kníhtlače v meste Prešov. Patríme k najvýznamnejším podnikom na Slovensku vyrábajúcim publikácie, učebnice, diáre a kalendáre. Až 80% našich produktov je určených na export, najmä do Nemecka, Francúzska, Českej Republiky, ale prakticky do celej Európy aj zámoria. Máme moderné tlačové a knihárske stroje. Spoločnosť zamestnáva cca 180 zamestnancov. Personál je kvalifikovaný, pravidelne školený a jazykovo zdatný.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3807947  Megjelentetés dátuma: 17.12.2019  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac