Operátor výroby v automobilovom priemysle : Nemecká zmluva - Muži - Ženy - Páry

Polycomb GmbH

Miesto práce
Klaus-Aepfelbach-Straße 5, Crock 98673 Auengrund, Nemecko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola malych plastovych dielov pre automobilky VW, Audi, Lamborghini, Maserati. Jednoducha oprava prestrekov pomocou orezavaca alebo kliestov.
Lahke montazne prace - montaz spon.

- praca na nemecku zmluvu
- firma ponuka ubytovanie v prenajatych zamestnaneckych bytoch. ( 2-3 izbove byty )
- Praca v 4 zmennej prevadzke
- slovensky hovoriaci kolektiv
- moznost karierneho postupu
- vyrocne firemne akcie
- ochranne pracovne pomocky hradi firma

Odporuca sa vlastnit auto, kedze dopravu do prace si zabezpecuje zamestnanec sam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vyzaduje sa min. 1 rok praxe v automobilovom priemysle

Počet rokov praxe

1

Unser Unternehmen ist Ihr zuverlässiger und kompetenter Partner für die Herstellung
technischer Kunststoffteile und Baugruppen.
Wir verarbeiten technische Kunststoffe für Sicht- und Funktionsteile u.a. für die Automobilindustrie, Logistikbranche sowie die Elektronikindustrie.
Als Serien- und Entwicklungslieferant von der Volkswagen-Gruppe begleiten wir Projekte von der Idee bis zur Serienlieferung.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3984433  Megjelentetés dátuma: 7.1.2021  Alapbér (bruttó): 2 400 EUR/mesiac