Obchodný zástupca

POLPLAST-SK spol. s r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 - 2 100 EUR/mesiacvýšku mzdy je možné ovplyvniť osobným prístupom, % podiel z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz objednávok po určenom regióne, v kt. už je vytvorená sieť odberateľov. Komunikácia a starostlivosť o zákazníka. Predaj tovaru.

Služobný telefón, možnosť parkovať služobné auto doma

Ponúkame pracovnú pozíciu pre samostatných a iniciatívnych ľudí. Mzdové ohodnotenie je naviazané na výkon /% z predaja/. Prax pre vedenie dodávky do 3,5t je potrebná, živnosť vítaná, nie je podmienkou. V pridelenom regióne je vytvorená sieť odberateľov. Hlavná náplň práce je starostlivosť o pridelených zákazníkov, pravidelné návštevy a zásobovanie tovarom na zákl. objednávok cez náš e-shop. Životopisy posielať emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

rozvozu tovaru dodávkou

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, ústretovosť, lojálnosť, priateľské vystupovanie, ochotný prístup k práci a zákazníkom.

Spoločnosť sa špecializuje na distribúciu keramických a plastových kvetináčov a kahancov od roku 2002. V sortimente ponúka aj trpaslíkov a figúry zo živice, keramické zvieratá a sošky, plastové a keramické misy, amfory a obaly, dekoračné predmety, sviečky, vklady a tuby, substráty, semená a hnojivá. Rozvoz tovaru po celej SR.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1691905  Megjelentetés dátuma: 15.12.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac