Silomajster - robotník, skladník v obilnom sile

POĽNONÁKUP LIPTOV a.s.

Miesto práce
Poľnonákup LIPTOV a.s., Ul. 1. mája, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha strojno-technologického zariadenia v obilnom sile, príjem, výdaj, skladovanie a ošetrovanie obilnín a olejnín

možnosť dojednať úpravu mzdových podmienok pri osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

opravár, údržbár, elektrikár

• priemyselná výroba kŕmnych zmesí vrecovaná a voľne ložená pre všetky druhy hospodárskych zvierat, vrátane ich rozvozu špeciálnymi prepravníkmi

• nákup a predaj, ošetrovanie, skladovanie a odbyt rastlinných výrobkov, poskytovanie služieb sušenie a čistenie obilia

• servisná analytická - laboratórna činnosť na zákazku

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3940555  Megjelentetés dátuma: 21.7.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac