Obchodný zástupca

AHAfarma / Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch

Levická 886, 952 01 Vráble, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
14.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predmetom ponuky je participácia na unikátnom a zaujímavom projekte spojenia poľnohospodárskej prvovýroby, spracovania, obchodu a následnej distribúcie našich farmárskych mliečnych produktov cestou ich priameho predaja konečnému spotrebiteľovi prostredníctvom vlastných chladiacich predajných zariadení (automatov).

Náplň práce spočíva v rozširovaní distribučnej siete (umiestňovaní) predajných automatov (kioskov) na super-prémiové, zdravé a extra-čerstvé regionálne farmárske mliečne produkty zo 100% mlieka (ocenené značkou kvality SK GOLD) v stredných i veľkých zamestnávateľských organizáciách, nákupných centrách a iných frekventovaných a exponovaných miestach

Vašou hlavnou úlohou bude najmä kontaktovanie a získavanie nových partnerských klientskych organizácií v pridelenom regióne - rozvíjanie vzťahov, tvorenie obchodných ponúk a vyjednávanie win-win obchodných podmienok na umiestnenie našich predajných zariadení (automatov), ako aj starostlivosť o existujúcich klientov (organizácie)

Pozícia si vyžaduje veľkú dávku samostatnosti, zodpovednosti a znalostí psychológie predaja, finančné ohodnotenie je však nastavené pro-výkonovo a veľmi motivujúco.

Pozícia je vhodná aj na živnosť, resp. čiastočný úväzok

- možnosť sebarealizácie pri zaujímavej a samostatnej práci v dynamickej organizácii poľnohospodárskeho sektora
- adekvátne a motivujúce finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
- ekonomicky výhodný prístup ku super-prémiovým, zdravým a extra-čerstvým regionálnym farmárskym mliečnym produktom zo 100% mlieka

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prezentačné, obchodné a komunikačno/argumentačné schopnosti,
- samostatnosť a zodpovednosť

Sme tradičný regionálny farmársky výrobca kombinovanej rastlinnej a živočíšnej výroby.

Zároveň sme spracovateľom vlastnej produkcie mlieka a výrobcom mliečnych produktov, distribuovaných pod brandom AHAfarma - držiteľom viacerých prémiových ocenení z prestížnej medzinárodnej gastronomickej súťaže GREAT TASTE AWARDS.

Našou misiou je prinášať konzumentovi naozajstné potraviny. Bez konzervantov, prídavných látok a náhradok. čerstvé mliečne výrobky sú vyrobené s láskou iba z tých najkvalitnejších surovín - úžasného mlieka plemena slovenské strakaté, hnedého trstinového cukru a vždy, naozaj vždy len z toho najstarostlivejšie vybraného ovocia (bez akýchkoľvek esencií, farbív a aróm). Už nič navyše. A ani nič, čo by v nich chýbalo. Produkty sú balené v skle, ktoré ako ušľachtilý a recyklovateľný ekologický obalový materiál jediné dokáže vyhovieť našim prísnym požiadavkám na zachovanie výnimočnej kvality a chute našich produktov. Naše syry sú vyrábané s nekompromisnou starostlivosťou a poctivým remeselným fortieľom pre dosiahnutie tej najvyššej, neprekonateľnej kvality, nielen pre získanie zlatej medaily, ale predovšetkým pre gastronomický zážitok našich konzumentov. Vyrábame produkty pre našich konzumentov s láskou a srdcom tak isto, ako ich vyrábame aj pre seba a svojich najbližších.

Vysoko si zakladáme na maximálnej kvalite, profesionalite a inovatívnosti našich výrobkov, pričom radi diskutujeme o nových možnostiach a príležitostiach, ako tieto úžasné produkty priniesť bližšie ku svojim konzumentom. Preto je aktuálnou nielen otázka rozširovania jestvujúcich, ale najmä vytvárania nových, inovatívnych obchodných a distribučných kanálov, predovšetkým vo firemnom (korporátnom sektore), ako i v segmente Ho-Re-Ca.

web: www.ahafarma.sk
FB, INSTAGRAM: #ahafarma
ID: 3260710  Megjelentetés dátuma: 5.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: motivujúci