Pracovník na úseku evidencie pôdy a nehnuteľností

Poľnohospodárske družstvo "Valča", družstvo

Miesto práce
Valča
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou po osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia pôdy a nehnuteľností, administratívne úkony spojené s evidenciou, komunikácia s majiteľmi pôdy a iné administratívne činnosti.

pevný pracovný čas, plné sociálne zabezpečenie

Záujemcovia kontaktovať nás na priloženom telefónom číslo v pracovné dni medzi 7:00 - 15:00 alebo mailom. Preferujeme osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

samostatnosť, ochota sa učiť , ústretovosť

Poľnohospodárske družstvo s bohatou históriou, kde sa snažíme zachytiť moderné trendy v oblasti poľnohospodárstva a implementovať ich v praxi.
ID: 3785031  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou po osobnom stretnutí