Agronóm/agronómka s možnosťou kariérneho postupu

Poľnohospodárske družstvo "SNP" so sídlom v Sklabini

Miesto práce
Sklabiňa
Termín nástupu
hneď
970 - 1 600 EUR/mesiacMzda je tvorená zo základnej zložky a prémiovej časti podľa výsledkov práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

v čase zaškolenia pod vedením hlavného agronóma :
-organovať práce na stredisku rastlinnej výroby
-pripravovať osevný plán,
-pripravovať ročné, mesačné a týždenné plánovanie prác,
-sledovať aktuálnu pôdohospodársku legislatívu
-vypracovať/kontrolovať a podávať hlásenia na orgány kontroly a podpory (ÚKSUP, PPA)
-viesť agronomickú evidenciu v programe skeagis.

Ponúkame:
- prácu v stabilnej spoločnosti
- dobrý kolektív
- samostatnú prácu, kde môžete uplatniť svoje vedomosti a kreativitu
- priestor na sebarealizáciu
- zaujímavé platové ohodnotenie
- po zaškolení kariérny postup

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Do nášho mladého manažérskeho tímu hľadáme kolegu, agronóma ktorý disponuje týmito vlastnosťami, osobnostnými predpokladmi a skúsenosťami:
- organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť v rozhodovaní
- tímovosť
- cieľavedomosť, zodpovednosť a čestnosť
-schopnosť pracovať v strese
- schopnosť správne stanoviť ciele a priority následne vyžadovať ich plnenie
- ochota získavať a aplikovať nové informácie a poznatky v odbore
- práca s PC na užívateľskej úrovni
- vodičský preukaz skupiny B je podmienkou, ostatné skupiny sú výhodou.

Sme spoločnosťou zaoberajúcou sa primárne konvenčnou poľnohospodárskou výrobou so špecializáciou na chov hovädzieho dobytka v prevažnej miere mliekového typu a krmovinárstvo . Zároveň vykonávame činnosti v oblasti mäsopriemyslu, obchodu a služieb. Družstvo hospodári v podhorskej oblasti na výmere 1650 ha poľnohospodárskej pôdy .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4023822  Megjelentetés dátuma: 22.1.2021  Alapbér (bruttó): 970 EUR/mesiac