1 000 - 1 200 EUR

Pracovník živočíšnej výroby

Poľnohospodárske družstvo Dubnica nad Váhom

Miesto práce
Dlhé nivy, Ilava-Klobušice
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Poľnohospodárske družstvo hľadá do svojho tímu dojičov(dojičky), ktorý bude vykonávať práce súvisiace s chodom farmy (dojenie, ošetrovanie hospodárskych zvierat, pomocné práce spojené s kŕmením, napájaním zvierat a čistením a nastieľaním ustajňovacích priestorov, pomoc pri zákrokoch a činnostiach na farme, kontrolovanie zdravotného stavu zvierat). V prípade požiadavky ubytovania sme ochotní zabezpečiť.
Termín nástupu: ihneď.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000-1200 + prémie na konci roka až do výšky priemerného mesačného zárobku( podmienka odpracovnia 2 rokov), letné prémie

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informacie poskytneme na telefónnom čísle:
Ing. Anton Rebro - 0905 557 403
Damián Rebro - 0910 292 033

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

spoľahlivosť, zručnosť, samostatnosť, flexibilnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa rastlinnou a živočíšnou výrobou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kvášovec, 1695
01841 Dubnica nad Váhom
ID: 3712651   Megjelentetés dátuma: 12.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1000-1200 + prémie na konci roka až do výšky priemerného mesačného zárobku( podmienka odpracovnia 2 rokov), letné prémie