Obchodný zástupca

Polmarkus Sp. z o.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov, starostlivosť a rozvoj vzťahov s už existujúcimi stálymi zákazníkmi
-Zodpovednosť za plnenie predajných plánov
-Informovanie zákazníkov o novinkách, promočných akciách, o zmenách cien a sortimentu
-Vedenie záznamov o obchodných jednaniach a súvisiacej administratívy
-Administratíva súvisiaca s chodom zvereného regiónu/portfólia zákazníkov

13.plat podľa vykonania ročného plánu

V prípade záujmu uchádzačov o ponúkanú pracovnú pozíciu, prosíme zaslať životopis aj s fotografiou na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastro, pekár/ka, cukrár/ka

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-Efektívna komunikácia smerom k zákazníkom a kolegom
-Skúsenosti s vyjednávaním aj s veľkými zákazníkmi
-Pozitívny prístup k zmenám
-Nadšenie a flexibilita
-Predajné skúsenosti a schopnosť rýchlo sa učiť
-Schopnosť budovať a rozvíjať efektívne vzťahy so zákazníkmi
-VP sk. B, aktívny šofér
-Príjemné vystupovanie
-Schopnosť zvládať aj stresové situácie
- Výhodou je vzdelanie v odbore pekár/cukrár

Sme vedúcou dodávateľskou firmou v pekárenskom-cukrárenskom-zmrzlinárskom odvetví, ktorá pôsobí na poľskom, slovenskom a európskom trhu. Zaoberáme sa uvádzaním výrobkov a zavádzaním inovatívnych riešení na zásobovaný trh. Našou silou je kolektív skúsených odborníkov.
ID: 2721454  Megjelentetés dátuma: 7.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou