Montér strojných zariadení

POLLÁK ŠAĽA s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž strojných celkov, strojov a liniek pre potravinársky priemysel.
Prevažná časť činnosti vo výrobnom závode.
Občasné pracovné cesty ohľadom inštalácie, alebo servisu.

Zaujímavá práca na zahraničných projektoch.
Dobré platové podmienky úmerné zvládnutej práci.

Informácie o výberovom konaní

výber formou osobných pohovorov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

určitá úroveň skúseností v danom obore je výhodou,
nie však podmienkou

POLLÁK ŠAĽA je rozvíjajúca sa firma zameraná na vývoj a výrobu potravinárskych strojov a liniek pre zákazníkov v zahraničí , hlavne v Európe, ale aj v zámorí.
Firma ponúka komplexné riešenia od návrhu, vývoja, výroby až po dodávky a inštalácie liniek.
Dynamický vývoj ponúka príležitosť schopným ľuďom s chuťou prijímať nové výzvy a inšpirácie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3561212  Megjelentetés dátuma: 13.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000-1800