Administratívny pracovník

POHOTOVOSŤ, s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce pri vymáhaní pohľadávok

Žiadosť spolu s CV a s názvom pozície o ktorú sa zaujímate zasielajte na e-mailovú adresu, faxom alebo poštou do spoločnosti. Kontaktovaní budú len záujemcovia, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním Vašej žiadosti o zamestnanie nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti. Zaslané životopisy sa nevracajú a budú skartované.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť je súčasťou holdingu s kapitálovou účasťou vo viacerých oblastiach slovenského hospodárstva. Holding si vytvoril stabilitu a vlastné finančné zázemie najmä vďaka schopnosti rýchlo reagovať na požiadavky meniaceho sa trhu, dobrom rozložení portfólia svojich aktivít.
• Finančné služby v oblasti úverového financovania.
• Finančné služby v oblasti spotrebiteľských úverov a splátkového predaja.
ID: 3910914  Megjelentetés dátuma: 12.5.2020  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.