Reprezentant inkasného centra

POHOTOVOSŤ, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
650€ brutto + výkonnostná odmena až do výšky 700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonický špecialista Call centra pre správu a vymáhanie pohľadávok zabezpečuje pasívny a aktívny telefonický kontakt s dlžníkmi na základe vopred definovaných databáz za účelom uspokojenia pohľadávok, pripomína termíny splatnosti, navrhuje lehoty a možnosti vysporiadania pohľadávok, poskytuje informácie o pohľadávkach, eviduje záznamy z realizovaných hovorov a plní ostatné povinnosti súvisiace s výkonom správy a vymáhania pohľadávok.

• 3 dni plateného voľna ročne navyše
• poukážky Ticket Compliments - 6x ročne
• príspevok na dopravu do zamestnania
• príspevky na šport a fitnes alebo starostlivosť o telo a vizáž
• príspevok na jazykový kurz podľa vlastného výberu
• iné finančné benefity
• profesionálne vzdelávanie a možný kariérny i osobnostný rast
• istota dlhodobého zamestnania

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis do 7 dní. Z hľadiska našich personálnych možností odpovedáme len vybraným kandidátom. V prípade, že sa Vám neozveme do 15 dní od Vášho zaslania, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho CV, nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorý bude v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Základná znalosť práce na PC

Spoločnosť je súčasťou holdingu s kapitálovou účasťou vo viacerých oblastiach slovenského hospodárstva. Holding si vytvoril stabilitu a vlastné finančné zázemie najmä vďaka schopnosti rýchlo reagovať na požiadavky meniaceho sa trhu, dobrom rozložení portfólia svojich aktivít.
• Finančné služby v oblasti úverového financovania.
• Finančné služby v oblasti spotrebiteľských úverov a splátkového predaja.
ID: 3285546  Megjelentetés dátuma: 12.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650€ brutto + výkonnostná odmena až do výšky 700€