Traktorista / Strojník / Postrekár

Podielnicke poľnohospodárske družstvo Inovec

Miesto práce
SNP 2, Volkovce
Termín nástupu
dohodou
6 EUR/hod.v prípade práce na postrekovači je odmena vyššia - bližšie info na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- agrotechnické úkony súvisiace s prípravou pôdy pre poľnohospodárske plodiny
- sejba a zber poľnohospodárskych plodín
- strojové hnojenie a chemická ochrana poľnohospodárskych plodín
- obsluha traktorov a poľnohospodárskych strojov
- nastavovanie a údržba poľnohospodárskych strojov
- obsluha samohybného postrekovača - výhodou
- obsluha samohybného nakladača
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Vaše životopisy v slovenskom jazyku prosím zasielajte ako reakciu na ponuku. Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Podielnicke poľnohospodárske družstvo Inovec so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme iba kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie na prácu s nakladačom
- pozitívny prístup k práci
- zodpovednosť
- lojalita
- flexibilita
- samostatnosť

Zameranie PPD - rastlinná výroba cca 1.800 ha, výroba obilovín, olejnín,
živočíšna výroba - chov hovädzieho dobytka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4031279  Megjelentetés dátuma: 8.12.2023  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.