Servisný poradca

PO CAR, s.r.o.

Miesto práce
Petrovianska 1, Prešov
Termín nástupu
ihneď, alebo po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
812 EUR/mesiacodmeny z výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie motorových vozidiel do autoservisu, pripravovanie predbežných kalkulácií opráv, plánovanie a objednávanie opráv motorových vozidiel, komunikovanie s klientmi počas celého priebehu opráv, administratívne spracovanie zákaziek, odovzdávanie opraveného motorového vozidla a posudzovanie sťažností a reklamácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

vysoké pracovné nasadenie, bezúhonnosť a spoľahlivosť, komunikatívnosť (jednanie s ľuďmi), samostatnosť ako aj schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť PO CAR, s.r.o. Prešov sa zaoberá autorizovaným predajom vozidiel značiek Škoda, VW, AUDI, autorizovaným servisom vozidiel značiek Škoda, SEAT, VW a AUDI, predajom originálnych náhradných dielov a príslušenstva týchto značiek a doplnkovými službami pre motoristov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3848762  Megjelentetés dátuma: 15.1.2020  Alapbér (bruttó): 812 EUR/mesiac