Obsluha/nastavovač CNC stroja laser

PNEUSEJ - PD Hlohovec

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou/Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie výroby dielov na základe programu nahratého do CNC stroja
- Čítanie a upravovanie programov/ rezných plánov
- Upínanie dielov, nástroja
- Drobná údržba stroja

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Mzda podľa skúseností uchádzača - min. základná mzda od 3,60eur/hod. + mesačné odmeňovanie do 25%, mimoriadne mesačné prémie do 12%

Zamestnanecké výhody, benefity

Okrem základnej mesačnej mzdy je súčasťou odmeňovania variabilná zložka mzdy až do výšky 25% mesačne. Výška základnej mzdy bude vyčíslená v závislosti od pracovných skúseností.
• Práca v stabilnej spoločnosti
• Sociálne výhody
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Stravovanie vo firme (doplatok len 0,75 eur)
• Práca na dve zmeny

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov, ktorých naša ponuka oslovila, žiadame o zasielanie životopisov a žiadostí na uvedenú emailovú adresu. Naša spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Čítanie výkresovej dokumentácie
- Technické znalosti
- Práca na VZV - výhodou
- Práca s mostným žeriavom - výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

PD Hlohovec je spoločnosť s viacerými výrobnými zameraniami. Dôležitou časťou spoločnosti je od roku 1987 divízia strojárskej výroby PNEUSEJ. Strojárska výroba je zameraná na vývoj, výrobu, predaj sejacích strojov a taktiež na ostatnú zákazkovú výrobu. Za dobu svojho pôsobenia na trhu sa divízia strojárskej výroby stala dodávateľom pre domáce aj zahraničné firmy v oblasti zákazkovej strojárskej výroby. V predaji sejacích strojov spoločnosť každoročne posilňuje svoje pôsobenie na trhoch takmer po celej Európe.
V súčasnosti má divízia strojárskej výroby viac ako 50 zamestnancov, ktorí zodpovedajú za vývoj, výrobu, skladové hospodárstvo, administratívu, marketing a obchod, bez ktorých by nebolo možné dosahovať naše ciele. Preto hľadáme práve teba, skúseného, zanieteného pracovníka, ktorý rozšíri náš tím.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pneusej - PD Hlohovec
Nitrianska 109
920 12 Hlohovec
http://www.pneusej.sk
ID: 3693155   Megjelentetés dátuma: 13.6.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Mzda podľa skúseností uchádzača - min. základná mzda od 3,60eur/hod. + mesačné odmeňovanie do 25%, mimoriadne mesačné prémie do 12%