Servisný pracovník - Automechanik

Pneumat trading, s.r.o.

Miesto práce
Volgogradská 11/A, okres Prešov
Termín nástupu
01.05.2018, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon pneuservisných činností - montáž, demontáž, vyvažovanie a opravy pneumatík, diskov, kontrola senzorov tlaku
Výkon činností v autoservise - nastavenie geometrie, výmena oleja, servisné prehliadky, nastavenie svetiel, opravy a výmeny podvozkových častí, údržba klimatizácie

- možnosť zvyšovania kvalifikácie, osobný rozvoj zručnosti, školenia
- motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov
- čerpanie zľavových bonusov v poskytovaných službách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechanik, automechanik

Vodičský preukaz

B

spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť vzdelávať sa

Spoločnosť Pnemat trading s.r.o. má dlhoročnú tradíciu v oblasti autoservisných a pneuservisných služieb a predaja pneumatík, diskov, autodielov a elektrobicyklov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3362217  Megjelentetés dátuma: 15.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou