Vodič nákladného vozidla s hydraulickou rukou

PMP Montex s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
6 - 9 EUR/hod.Základná mzda + diéty od 180 € + variabilná zložka do 250 € + príspevok na cestovanie + odmena za projekt. Uvedená mzda závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie a obsluha nákladného motorového vozidla s hydraulickou rukou a jeho
používanie na montážne práce
  • Montážne a demontážne práce za použitia prístrojov a zariadení
  • Udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v reprezentatívnom stave
  • Nahlasovanie porúch a opotrebenia automobilu poverenému pracovníkovi
  • Pozícia si vyžaduje v prípade potreby vykonávať aj manuálne montážne činnosti (rezanie,
pílenie, ohýbanie, vŕtanie, brúsenie, skrutkovanie a pod.
  • Práca na Slovensku aj v zahraničí podľa aktuálneho projektu

  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Moderný vozový park - SCANIA, VOLVO, DAF, IVECO
  • Zabezpečenie ubytovania
  • Príspevok na dopravu do zamestnania a stravné
  • Individuálny prístup, snažíme sa o dlhodobú spoluprácu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechanik strojov a zariadení

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

  • Vodičský preukaz sk. B, C
  • Osvedčenie na prácu s hydraulickou rukou-výhodou
  • Tachografová karta vodiča- výhodou
  • Platné psychotesty
  • Viazačský preukaz - výhodou
  • Technická zručnosť
  • Znalosť jazykov (Aj, NJ) - výhodou
  • Prax v odbore min. 3 roky
  • Ochota a chuť pracovať
  • Spoľahlivosť a samostatnosť

Spoločnosť PMP Montex poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúkame komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3918827  Megjelentetés dátuma: 18.8.2022  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.