Kurič

PMP Montex s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
6 €/ hod. základná zložka + odmeny *

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie obsluhy kvapalinových kotlov V. triedy na plynné palivo a regulačných staníc zemného plynu,
  • kontrolovanie zariadení výmenníkových staníc, kotolní do 50 kW, tlakových nádob, doplňovacích, odplyňovacích zariadení a úpravní vôd,
  • mimo vykurovacieho obdobia vykonávanie údržby a opravy strojných častí centrálnej kotolne, objektových kotolní, strojného zariadenia výmenníkových staníc a iné,
  • spolupracovanie pri opravách a údržbe zariadení chladenia

  • stabilná práca ,
  • koncoročné odmeny,
  • bohatý sociálny program, rekondičné pobyty

V prípade záujmu pošlite životopis na uvedenú mailovú adresu. *Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • ukončené SOŠ vzdelanie v odbore strojár, inštalatér, kúrenár,
  • prax v oblasti technických zariadení budov výhodou,
  • kuričský preukaz na tlakové nádoby, obsluha kotlov 5. triedy

Spoločnosť PMP Montex poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúkame komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3418122  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6 €/ hod. základná zložka + odmeny *