Asistent/-ka generálneho riaditeľa

PMP Montex s. r. o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 90, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 050 - 1 300 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od zručností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie chodu kancelárie,
  • vybavovanie každodenných operatívnych úloh (pošta, telefonáty, prijímanie návštev),
  • zabezpečovanie ubytovania (Slovensko, zahraničie) pre služobné účely kmeňových zamestnancov,
  • starostlivosť o zverenú agendu: telekomunikačné služby, pridelenie služobných mobilov a notebookov
  • zabezpečovanie kancelárskych potrieb, vizitiek
  • pomoc a podpora jednotlivým oddeleniam

  • práca v stabilnej spoločnosti,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania vo forme jazykových kurzov;
  • referral bonus;
  • stravné lístky;
  • príspevok na kultúrne a športové podujatia.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • samostatnosť, flexibilita,
  • príjemné vystupovanie
  • ochota pomôcť,
  • trpezlivosť, dochvíľnosť,
  • schopnosť pracovať pod stresom a tlakom,
  • precíznosť v plnení pracovných úloh

Spoločnosť PMP Montex poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúkame komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Babová
Tel.: +421910909547
E-mail: poslať životopis
ID: 2246546  Megjelentetés dátuma: 15.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac