Montážna pracovníčka na 2 zmeny

PMB Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Novonosická 503/5, 020 01 Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
625 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníčky do výroby káblových zväzkov na rôzne práce s použitím ručného náradia. Na všetky ručné náradia, ktoré budete používať Vás zaškolíme. Na začiatku pracovného dňa si na nástenke a výkresoch nájdete, čo a koľko máte spraviť. Strieda sa práca v stoji a v sede.
Príklady činností:
• odizolovanie prostredníctvom ručných odizolovacích kliešťov,
• zmršťovanie pomocou teplovzdušnej pištole,
• cínovanie pomocou cínovacej vaničky,
• spájkovanie pomocou spájkovacej stanice,
• lepenie pásky pomocou lepiacich strojčekov,
• skrutkovanie pomocou elektrických skrutkovačov,
• páskovanie pomocou páskovacieho zariadenia,
• lisovanie pomocou ručného lisovacieho zariadenia,
• ručné krimpovanie pomocou ručných krimpovacích kliešťov a podobne.
Ako nového zamestnanca Vás zaškolí majsterka na vstupnom školení. Absolvujete aj školenie kvality. Školenie priamo na pracovisku Vám poskytne služobne starší pracovník.
Pri Vašich začiatkoch Vám bude vždy nápomocný niekto z výroby až po dobu, kým sa z Vás stane samostatný montážny pracovník.

Pracovný čas len PO-PIA:
ranná zmena 6:15 - 14:15 hod.
poobedná zmena 14:15 - 22:15 hod.

Dobrý kolektív
Cez víkendy voľno
Stravné lístky
Príspevok na dopravu 15 € a viac
Bonus za dochádzku 60 €
Letný/vianočný bonus 50 € a viac
Odmena za odpracované roky 300 €
Výhody a benefity sú popísane na www.pmbjob.sk/benefity/

Pošlite nám životopis alebo nás kontaktujte telefonicky. Pozveme Vás na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Možnosť pracovať v 2 - zmennej prevádzke.

PMB Slovakia, s.r.o. je slovenská spoločnosť so slovenským vedením. Na trhu pôsobíme už 17 rokov. V súčasnosti zamestnávame približne 130 zamestnancov.
Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov pre elektrotechnický a čiastočne aj pre automobilový priemysel, vedľajšou činnosťou je výroba a predaj OOPP. Informácie o našej spoločnosti nájdete aj na našom webe: www.pmb.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3546039  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 625 € brutto