Operátor/ka strojov - (2-3 zmeny, iba PO - PIA)

PMB Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Novonosická 503/5, 020 01 Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníčky (príp.pracovníkov) do 2 - 3 ZMENEJ prevádzky na výrobu káblových zväzkov pre elektrotechnický priemysel (nie automotive).

Ide o obsluhu strihacích a krimpovacích automatických strojov (Komax-Gamma, Schleuniger, a i.).

PRAX VÝHODOU

Pracovný čas: ranná 6,15-14,15 hod., poobedná 14,15-22,15 hod., nočná 22,15-6,15 hod.

Rôzne mzdové benefity podľa mzdovej smernice.
Príplatky za poobednú a nočnú zmenu nad rámec zákona.
Stravné lístky.
Práca iba PO-PIA.
Práca v príjemnom kolektíve rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Letné a vianočné posedenie.
Tuzemské vlastníctvo a výlučne slovenský manažment.

Kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť a technická zručnosť.
PODMIENKOU je možnosť pracovať v 2 - 3-zmenej prevádzke.

PMB Slovakia, s.r.o. je slovenská spoločnosť so slovenským vedením. Na trhu pôsobíme už 17 rokov. V súčasnosti zamestnávame približne 130 zamestnancov.
Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov pre elektrotechnický a čiastočne aj pre automobilový priemysel, vedľajšou činnosťou je výroba a predaj OOPP. Informácie o našej spoločnosti nájdete aj na našom webe: www.pmb.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3448138  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750