Asistent/ka TPV (technická príprava výroby)

PMB Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Novonosická 503/5, 020 01 Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacročná odmena pri splnení cieľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na oddelení technickej prípravy výroby.
Nenechaj sa odradiť, ak nemáš s výrobou skúsenosti.
Na oddelení máme ženy aj mužov.
Kolektív je priateľský a mladý.

Pracovník oddelenia TPV (technická príprava výroby) posuzduje požiadavky zákazníka a zapracováva ich do cenovej ponuky a pracovného postupu.
Budeš robiť rozpad výrobkov na jednotlivé materiály (BOM) a tak pripravovať podklady pre nákupné oddelenie.
Sem tam treba odkomunikovať detaily aj so zahraničnými zákazníkmi, preto budeš používať angličtinu.
Výrobok a jeho štruktúru je treba následne nahrať do IS (zaučíme).
Tvojou úlohou bude aj kreslenie výkresovej dokumentácie v programe AutoCad.
Budeš participovať na výrobe vzoriek a nábehu novej výroby.
Môžeš sa stretnúť s normovaním práce vo výrobe, pričom môžeš dávať aj návrhy na zlepšenie výrobných procesov.

Vďaka flexibilnej pracovnej dobe si vieš lepšie zosúladiť pracovný a rodinný život.

Stabilná práca v Slovenskej firme.
Príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív.
Čiastočne flexibilná pracovná doba.
Lekcie angličtiny s native speakerom.

Zasielať životopisy môžete priamo cez profesiu, alebo na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na osobný pohovor!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
AutoCAD - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát:
- je dôsledný a precízny
- má technické myslenie
- nebojí sa pracovať s technickou dokumentáciou
- bavilo by ho kreslenie v AutoCad

PMB Slovakia, s.r.o. je slovenská spoločnosť so slovenským vedením. Na trhu pôsobíme už 17 rokov. V súčasnosti zamestnávame približne 130 zamestnancov.
Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov pre elektrotechnický a čiastočne aj pre automobilový priemysel, vedľajšou činnosťou je výroba a predaj OOPP. Informácie o našej spoločnosti nájdete aj na našom webe: www.pmb.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2754516  Megjelentetés dátuma: 8.9.2023  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac