Assistent / Junior účtovník

PM Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Drieňová 3, Bratislava - Ružinov, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skončili ste strednú školu a máte záujem pracovať v mladom, dynamickom kolektíve a chuť sa ďalej vzdelávať? Hľadáme absolventa / absolventku obchodnej akadémie so zameraním na účtovníctvo.
Hlavnou náplňou práce bude spracovanie a príprava podkladov, podpora kolegov v tíme, komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi, účtovanie (postupné zaúčanie do jednotlivých druhov účtovných operácií).

Máme pekné nové kancelárie s výhľadom na jazero, mladý a príjemný kolektív, pravidelné spoločenské aktivity a školenia, výbornú Barzzuz kávu v kancelárii, ale hlavne zaujímavú a pestrú prácu.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Vaše CV, prípadne iné podklady (motivačný list a pod.) a my sa Vám čo najskôr ozveme naspäť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš budúci kolega by mal byť veselý, zručný, šikovný a chtivý učiť sa - o zvyšok sa postaráme.

Naša skupina zamestnáva viac ako 100 kolegov a špecialistov v 3 divíziách výroby, stavebnej činnosti a prenájmu a správy nehnuteľností. Do skupiny patrí 9 firiem, vlastné administratívne a rezidenčné budovy na prenájom ako aj vlastná správcovská spoločnosť s účtovným a IT oddelením. Naše služby poskytujeme na celom území Slovenska, naše výrobky exportujeme do celej Európy.

Rodinná atmosféra firmy, mix mladších aj skúsenejších kolegov vytvárajú stabilnú a príjemnú pracovnú atmosféru. Skupina sa neustále rozvíja a prichádza s novými projektmi, zákazníkmi, novou výstavbou a akvizíciami. Pracujeme s moderným IT vybavením, systémami a aplikáciami.

Vybrané projekty našej skupiny:
• Stavebná spoločnosť ABC KLÍMA: http://www.abcklima.sk/
• Výrobná spoločnosť TZB Global: http://www.tzbglobal.sk/
• Administratívna budova AC Petržalka: https://www.acpetrzalka.sk/

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3195302  Megjelentetés dátuma: 6.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou