Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Brigáda na odd. Corporate affairs

Charakteristika pozície:

Do nášho tímu Corporate Affairs (externá PR a interná komunikácia) hľadáme šikovného/nu brigádnika/čku. Baví Ťa komunikácia a ovládaš slovenský jazyk a štylistiku na výbornú? Chceš rozvíjať svoje skúsenosti v oblasti externej a internej komunikácie ešte počas štúdia? Ak áno, pošli nám svoj životopis!

 Náplň práce:
  •  Samostatné vyhľadávanie relevantných informácií naprieč spoločnosťou
  •  Príprava a tvorba podkladov pre účely internej komunikácie
  •  Manažovanie obsahu na stránke www.prazdroj.sk na základe podkladov z jednotlivých oddelení
  •  Výpomoc na eventoch spoločnosti – podpora pri príprave a na mieste
  •  Komunikácia s internými klientami spoločnosti
  •  Zadávanie objednávok do systému - kontrola realizácie platieb, správnosť zaslaných faktúr, vytváranie žiadaniek

 Požiadavky na kandidáta/tku:
  • Študent VŠ, ideálne 3.-5-ty ročník
  • Prax v komunikácii alebo v PR oblasti výhodou
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Schopnosť rýchlo sa učiť a adaptovať sa na zmeny
  • PC znalosti - Word, Excel, Powerpoint
  • Výborná znalosť slovenského jazyka a gramatiky
  • Anglický jazyk - výhodou
  • Vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

Ponúkame:
  • Zázemie medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
  • Príjemné a neformálne pracovné prostredie
  • Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odbore
  • Práca na cca.20 hod. týždenne - Dohoda o brigádnickej práci študenta, Dohoda o vykonaní práci
  • Mzda od 5 EUR/hod

Kontakt:

Lýdia Štoffan

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 4230795  Megjelentetés dátuma: 5.1.2022  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.