Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 360 EUR/mesiac

Špecialista prieskumu trhu

Charakteritika pozície:

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícii je príprava analýz zameraných na názory, potreby a správanie zákazníkov a spotrebiteľov na slovenskom pivnom trhu a ich následné interpretácie. Tak isto ide o sledovanie  a vyhodnocovanie trendov na trhu, podieľanie sa na vyhodnocovaní efektivity marketingových aktivít.

Náplň práce:

• Príprava a riadenie výskumných projektov a štúdií so zameraním na značky, názory, chovanie  a potreby zákazníkov a spotrebiteľov:
  •     interná podpora tímov pri realizácii marketingových výskumov
  •     spolupráca s výskumnými agentúrami v priebehu celej realizácie výskumných projektov
• Samostatná realizácia a zdieľanie analýz dát podľa špecifických zadaní (práca s internými aj externými dátami)
• Vyhodnocovanie efektivity marketingových aktivít - od prípravy podkladov, cez analýzu až po interpretáciu výsledkov
• Monitoring a vyhodnocovanie trendov v postojoch, potrebách a správaní zákazníkov a spotrebiteľov
• Kľúčovými internými klientmi sú oddelenia brand a shopper marketingu, inovácií, ale spolupráca prebieha aj s ďalšími oddeleniami (obchod, cenotvorba, PR, atď..). A vďaka tomu, že je Plzeňský Prazdroj Slovensko súčasťou skupiny AEI, nepracujeme len s dátami za český a slovenský trh, ale i za ostatné trhy patriace do skupiny (Poľsko, Rumunsko, Maďarsko).

Požiadavky:

• Minimálne 3 roky skúseností z oblasti prieskumu trhu (primárne v agentúre pre prieskum trhu  alebo v renomovanej FMCG spoločnosti)
• Skúsenosti so samostatným riadením a spracovaním projektov výskumu trhu (návrh dizajnu výskumu pre riešenie problému klienta, tvorba dotazníkov, vlastná analýza dát, finálna správa vrátane záverov a odporúčaní)
• Skúsenosti s kvantitatívnym alebo kvalitatívnym výskumom sú výhodou
• Logické a analytické myslenie (vidieť širšie súvislosti s ohľadom na analyzované údaje a fakty), schopnosť preformulovať všeobecné slovné zadanie do analýz v rámci dostupných dát
• Doťahovanie úloh do konca
• Ochota učiť sa nové veci a prichádzať s novými nápadmi, schopnosť aktívne spolupracovať v tíme
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti
• Pokročilá znalosť MS Excel a MS PowerPoint je podmienkou. Plus dobrá schopnosť pracovať s analytickým softvérom SPSS alebo skúsenost/znalost Tableau, Microsoft Power BI či R je výhodou.
• Dobrá znalosť AJ – aktívne slovom aj písmom
• Vzhľadom k CZ / SK povahe tímu požadujeme tiež ochotu občas cestovať (najčastejšie Bratislava – Praha)

Kontakt:

Plzeňský Prazdroj Slovensko,a.s.

Katarína Kratochvílová

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 4147442  Megjelentetés dátuma: 24.8.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 360 EUR/mesiac