Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok

Key Account Manager - ON Trade

Charakteristika pozície
Do nášho obchodného ON Trade tímu hľadáme novú posilu na pozíciu Key Account Manager ON Trade. Hlavnou zodpovednosťou na tejto pozícii je predovšetkým získavanie nových sieťových zákazníkov, posilnenie našej pozície v neštandardných predajných kanáloch a budovanie obchodných vzťahov s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi. Dôraz je kladený tiež na rozvoj pivnej kultúry prostredníctvom zvyšovania kvality prostredia a čapovania piva u prideleného portfólia kľúčových zákazníkov.

Náplň práce
• Implementácia stratégie spoločnosti v oblasti KA, sieťových a konceptových prevádzok.
• Riadenie čerpania plánovaných nákladov.
• Riadenie investičného rozpočtu v súlade s presadzovaním záujmov spoločnosti.
• Riadenie zvereného rozpočtu na „image puby“.
• Rozvoj obchodných vzťahov so zákazníkmi, nových predajných kanálov a príležitostí.
• Spolupráca v rámci sub-kanálu HoReCa, udržovanie kontaktov.
• Rozvoj značiek PPSK podľa danej regionálnej stratégie.
• Rozvoj siete konceptových prevádzok a pivnej kultúry prostredníctvom zvyšovania kvality čapovania piva.

Požiadavky na kandidáta
• Prax v oblasti obchodu min. 5 rokov.
• Znalosť fungovania segmentu HORECA, orientácia v regionálnom a národnom trhu.
• Manažérske zručnosti, zvládanie a riadenie konfliktov na pokročilej úrovni.
• Skúsenosti s vedením ľudí.
• Orientácia na zákazníka.
• Komunikačné ,negociačné zručnosti a prezentačné zručnosti.
• Analytické myslenie.
• Samostatnosť a zodpovedný prístup, flexibilita.
• Znalosť práce s PC (MS World, Excel, Power Point, Outlook).
• Znalosť anglického jazyka – stredne pokročilá úroveň.
• Vodičský preukaz sk.B – aktívny vodič.

Ponúkame
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
• Práca v spoločensky zodpovednej firmy.
• Samostatnosť, zodpovednosť - budete to Vy, kto bude zodpovedný za výsledok, ktorý potom uvidíte v realite.
• Príležitosti pre kariérny rast. Prepracovaný systém školení a osobného rozvoja.
• 2 dni voľna na regeneráciu extra + možný Home Office.
• Zaujímavý balíček benefitov, napr. jazykové kurzy, multisport karta, príspevky na dôchodkové sporenie a ďalšie finančné a nefinančné benefity.
• Birell na pracovisku, zamestnanecké pivo na Veľkú noc, dovolenku a Vianoce.
• Služobný automobil aj na súkromné účely.
• Základnú mzdu od 1700 EURO brutto (jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta) a bonus vyplácaný na kvartálnej báze.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.