Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Junior Recruiter - part time

Charakteristika pozície
Máš aspoň menšiu skúsenosť s náborom? Baví ťa oblasť HR a chceš získať ďalšie cenné skúsenosti? Do tímu Talent Acquisition hľadáme kolegu / kolegyňu s motiváciou pracovať a rozvíjať sa v oblasti náboru a prípadne HR všeobecne. Na pozícii Junior recruiter sa budeš venovať podpore ale aj samostatnému riadeniu výberových konaní.

Náplň práce
• Inzercia pozícií na pracovných portáloch
• Predvýber vhodných uchádzačov podľa zadaných kritérií
• Vedenie telefonických pohovorov
• Organizácia pohovorov alebo AC (skupinový pohovor)
• Kompletné vedenie výberového procesu na juniorské pozície

Požiadavky na kandidáta
• Študent 3.-5. ročníka VŠ
• Nadšenie, samostatnosť, flexibilitu, optimizmus a záujem o nábor / HR
• Aspoň základná znalosť postupov a nástrojov v oblasti náboru
• Užívateľská znalosť MS Excel (vytváranie tabuliek, vyhľadávanie dát, základné funkcie)
• Znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni
• Výhodou je skúsenosť s náborom alebo inými oblasťami HR

Ponúkame
• Zaujímavú, rôznorodú ale aj náročnú prácu pre spoločnosť, ktorá patrí medzi lídrov na slovenskom pivnom trhu
• Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
• Možnosť ďalšieho kariérneho rozvoja v rámci firmy
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Typ pracovnej zmluvy: Dohoda o vykonaní práce študenta, Dohoda o pracovnej činnosti

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.