Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Mechanik-výpomoc na oddelení údržby

Charakteristika pozície
Do nášho tímu v závode vo Veľkom Šariši hľadáme šikovného kolegu na pozíciu Mechanik údržby stáčania s nástupom ihneď.

Náplň práce
  • Pomáha tímu údržba pri vykonávaní naplánovaných preventívnych údržbárskych zásahov a odstraňovaní mimoriadnych porúch na výrobných zariadeniach počas výroby , s cieľom predísť neplánovanému prerušeniu výroby
- realizácia malých /nenáročných/ opráv v rámci závodu

Požiadavky na kandidáta
  • vzdelanie – stredoškolské, odbor strojárenstvo
  • oprava a údržba strojov a zariadení - praktické skúsenosti vo výrobe / zámočníckej výrobe- Výhodou
  • skúsenosti s hydraulickými a pneumatickými systémami - Výhodou
  • tímový duch

Čo ponúkame
• Zázemie medzinárodnej a stabilnej spoločnost
• Balíček firemných benefitov vrátane zamestnaneckého piva
• Dotované stravovanie priamo v závode
• Birell na pracovisku zdarma
• Základná mzda 5 EUR/hod, práca na dohodu v období máj až august 2020, časový harmonogram na základe vzájomnej dohody

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.