Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Topoľčany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Staň sa špecialistom zákazníckeho servisu! - brigáda

Charakteristika pozície
Do nášho tímu zákazníckeho servisu v Topoľčanoch hľadáme šikovného, komunikatívneho a zodpovedného brigádnika/čku, ktorý/á bude plnohodnotnou podporou pre našich zákazníkov.

Náplň práce
•Prijímanie a spracovanie prichádzajúcich hovorov od externých aj interných zákazníkov – príjem požiadaviek, sťažností, odovzdávanie informácií
•Riešenie a koordinácia riešenia zákazníckych požiadaviek
•Spracovanie objednávok a požiadaviek z emailu a internetových stránok
•Práca s databázovými systémami spoločnosti (SAP, CRM)
•Plnenie stanovených cieľov v požadovanej kvalite
•Participácia na budovaní dobrého mena spoločnosti a celkovej spokojnosti zákazníkov

Požiadavky na kandidáta
• SŠ vzdelanie (maturita),
• Zrozumiteľný a príjemný prejav
• Proklientská orientácia
• Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti , asertívne správanie a jednanie, progresívne myslenie
• Zvládanie stresových situácií
• Ochota učiť sa nové veci
• Schopnosť pracovať v tíme
• Spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť
• Časová a pracovná flexibilita
• Základná znalosť anglického jazyka
• Aktívna znalosť práce s PC (MS Office - Outlook, Excel; SAP, strojopis)

Čo ponúkame
• Zázemie stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Príjemné a neformálne pracovné prostredie
• Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odvetví
• Typ úväzku – dohoda o brigádnickej práci študenta, dohoda o vykonaní práce

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3894010  Megjelentetés dátuma: 17.3.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.