Logistik pre leteckú a námornú prepravu

PLUSIM spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.2.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem, kontrola a schvaľovanie objednávok klientov,
- Vedenie administratívy skladu, kontrola dodacích listov, dokumentácie,
- Koordinácia dopravy a využívania dopravných prostriedkov, tvorba harmonogramu nasadzovania,
- Vyhodnocovanie efektívnosti procesu prepravy a navrhovanie opatrení na jej zvyšovanie,
- Príprava a kontrola plnenia plánov prepravy,
- Zodpovednosť za expedíciu, kontrolu nákladov a reporting,
- Spracovávanie cenových ponúk a taríf,
- Vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie,
- Logistické zabezpečenie prepravy tovaru a plynulosti jej toku,
- Spracovanie prijatých objednávok a komunikácia s partnermi.

Informácie o výberovom konaní

Prosím uchádzačov o pracovné miesto, aby svoj živi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť PLUSIM poskytuje profesionálne služby v oblasti sťahovania a skladovania.
www.plusim.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4005584  Megjelentetés dátuma: 27.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac