Obchodný zástupca

Plus Home s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
03.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
200€ Fix +8% provízie, mesačný zárobok cca 2000€ A vyššie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udržiavanie a rozvoj obchodnej siete stálych zákazníkov
Aktívne vyhladávanie a získavanie zákazníkov
Obchodné návštevy
Vytváranie reportov

Možnosť finančného rastu
Možnosť sebarealizácie
Finančné ohodnotenie na základe bonusového systému

Informácie o výberovom konaní

Hľadame kolegu pre oblasť celého Slovenska a casti Moravy
V prípade záujmu o pozíciu pošlite životopis na uvedenu e-mailovu adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Príjemné vystupovanie
Samostatnosť
Pozitívny vzťah k interierovemu designu

Veľkoobchod zaoberajuci sa predajom designových bytových doplnkov , doplnov do domácnosti , darčekových predmetov a hračiek renovovaných svetovych značiek.
ID: 3373882  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 200€ Fix +8% provízie, mesačný zárobok cca 2000€ A vyššie