Technický poradca

PLOBERGER - SK, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poradenstvo a technická podpora zákazníkov z oblasti priemyslu v súvislosti s
bussines riešeniami a optimalizáciou logistických procesov
- Prezentácia e-bussines riešení (výdajné automaty, skenovacie systémy,
kanbanové regály) zákazníkom
- Realizácia nových riešení priamo u zákazníka
- Starostlivosť o pridelených a vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
- Tvorba cenových ponúk

- Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti
- Plat je priamo úmerný pracovným výsledkom
- Možnosť používania služobného telefónu a vozidla aj na súkromné účely

Na vybranú pozíciu je preferovaný kandidát, ktorý má skúsenosti s priamym predajom produktov zákazníkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

priameho predaja produktov

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie technického alebo obchodného
zamerania
- zmysel pre tímovú prácu
- samostatnosť
- cieľavedomosť
- komunikatívnosť
- angažovanosť

Ploberger je vedúcou spoločnosťou v oblasti obchodu s náradím, dielenskými potrebami a pracovnou ochranou v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku a je súčasťou skupiny Haberkorn (www.haberkorn.com).
Pre rozšírenie a posilnenie nášho tímu hľadáme samostatných a cieľavedomých ľudí, ktorí sa vedia samostatne rozhodovať a pristupujú zodpovedne k riešeniu pracovných úloh.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3443500  Megjelentetés dátuma: 4.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac