Všestranný marketingový špecialista / grafik

PLEZURO s. r. o.

Miesto práce
Drietoma
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacOdmeny - podľa výsledkov práce a v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa webov našich brandov (výmena bannerov, inšpirácie na fotenie produktov, kontrola správneho nahrania produktov, príprava kreatívnych katégórií),
- príprava aktivačných kampaní (nápad, zadanie grafických podkladov, vytvorenie kreatívnych headlinov, odprezentovanie naprieč celým onlinom),
- správa sociálnych sietí Facebook a Instagram (kreatívne fotenia podkladov, príspevky všetkých formátov, vyhodnocovanie efektivity),
- využívanie konverzných kampaní,
- príprava aktivačných kampaní,
- newsletter (príprava, rozposielanie a vyhodnocovanie ),
- navrhovanie, koordinovanie, realizovanie a vyhodnocovanie marketingových kampaní na sociálnych sieťach v spolupráci s nadriadeným,
- vyberanie vhodných komunikačných kanálov pre jednotlivé marketingové aktivity,
- monitorovanie trhu na miestnej, regionálnej, celoštátnej a medzinárodnej úrovni,
- podieľanie sa na vytváraní marketingového plánu a rozpočtu,
- pripravovanie a aktualizovanie firemných prezentácií,

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, marketingová komunikácia, digitálna reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

facebook, instagram - Pokročilý
google ads reklama - Pokročilý
základné grafické úpravy - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing/Digital Content specialist alebo obdobnej pozícii

Počet rokov praxe

2

PLEZURO s.r.o. - je odevná firma, ktorá sa zaoberá vlastnou tvorbou ale aj výrobou pre externých partnerov. Vďaka vlastnej výrobe dokážeme garantovať špičkovú kvalitu našich výrobkov, moderný dizajn, originalitu a profesionalitu. Investovali sme finančné prostriedky do nákupu strojového vybavenia, pomocou ktorého komplexne zhotovujeme výrobky širokého sortimentu pletenej spodnej bielizne, nočnej bielizne, výrobky vrchného oblečenia z úpletu pre voľný čas ako aj výrobky ľahkej konfekcie s mesačnou kapacitou výrobnej prevádzky niekoľko tisíc výrobkov. Predaj našich výrobkov realizujeme na trhu cez vlastný e-shop www.plzr.sk. Výroba a miesto výkonu práce sa nachádza v Piešťanoch.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4058013  Megjelentetés dátuma: 8.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac