Krajčír/ ka

PLEZURO s. r. o.

Miesto práce
Vrbovská cesta, Piešťany
Termín nástupu
1.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šitie odevov (dámska, pánska, detská konfekcia, plavky, športové oblečenie a pod.) podľa technologických postupov a časových noriem na rôznych druhoch strojov (jednoihlovka, interlock, flatlock, overlock ...).

Príspevok na dopravu iba pre zamestnancov z okolia Piešťan.
Štvrťročný dochádzkový bonus po splnení podmienok.
Možnosť zmeny doby určitej na neurčitý čas v závislosti od pracovných výsledkov.

výberové konanie bude vykonané formou praktickej skúšky zo šitia na adrese prevádzky v Piešťanoch, pričom oslovení budú iba vybraní uchádzači z doručených životopisov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

textilná výroba

Prax na pozícii/v oblasti

krajčírka

Počet rokov praxe

3

vysoká zručnosť pri ovládaní šijacích strojov, rýchlosť a kvalita šitia, dlhoročné skúsenosti so šitím konfekcie rôzneho druhu, presnosť, trpezlivosť

PLEZURO s.r.o. - je odevná firma, ktorá sa zaoberá vlastnou tvorbou ale aj výrobou pre externých partnerov. Vďaka vlastnej výrobe dokážeme garantovať špičkovú kvalitu našich výrobkov, moderný dizajn, originalitu a profesionalitu. Investovali sme finančné prostriedky do nákupu strojového vybavenia, pomocou ktorého komplexne zhotovujeme výrobky širokého sortimentu pletenej spodnej bielizne, nočnej bielizne, výrobky vrchného oblečenia z úpletu pre voľný čas ako aj výrobky ľahkej konfekcie s mesačnou kapacitou výrobnej prevádzky niekoľko tisíc výrobkov. Predaj našich výrobkov realizujeme na trhu cez vlastný e-shop www.plzr.sk. Výroba a miesto výkonu práce sa nachádza v Piešťanoch.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2920680  Megjelentetés dátuma: 23.7.2020  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.