Technológ

PLEURAN, s.r.o.

Miesto práce
Lehnice
1 000 EUR/mesiacPo ukončení skúšobnej doby je základná mzda zvýšená o osobné príplatky zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na posilnenie nášho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu Technológ/Údržbár.

Na predmetnej pozícii budete samostatne alebo v spolupráci s kolegami zabezpečovať:
- dobrý technický stav pridelených zariadení a priestorov v prevádzke výroby doplnkov výživy
- preventívnu údržbu a opravy zariadení
- komunikovať so spoločnosťami vykonávajúce odborné prehliadky a skúšky
- spravovať agendu technológií
- technologické skúšky a validácie zariadení, vytváranie pracovných postupov
- návrh optimálnych podmienok potrebných pre výrobu
- plánovanie úkonov a ich evidencie
- riešenie krátkodobých a dlhodobých projektov, vrátane komunikácii s dodávateľmi

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť kariérneho rastu
- teambuilding

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota učiť sa novým veciam / prijímať výzvy
- Ovládanie PC na úrovni bežného užívateľa (Mail, MS Word, Internet)
- Skúsenosti v oblasti údržby zariadení sú výhodou
- Skúsenosti v oblasti elektroinštalácie sú výhodou
- Zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- Časová flexibilita
- Zmysel pre detail a analytické myslenie
- Samostatnosť ale i schopnosť pracovať v tíme, odovzdávať si informácie, byť nápomocný kolegom

PLEURAN s.r.o. je výrobno-obchodná biotechnologická spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou doplnkov výživy a kozmetických prípravkov do lekární, ako i distribúciou surovín do kozmetického a farmaceutického priemyslu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3963336  Megjelentetés dátuma: 7.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac