Hlavný účtovník/čka

Player, s. r. o.

Miesto práce
M. Pišúta 919/2, Žilinský kraj, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900 € - 1 100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva
- organizácia práce v účtarni
- vedenie a koordinácia práce junior účtovníka
- účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské/dodávateľské faktúry a pod.)
- vypracovávanie daňových priznaní DPH, DPPO, DMV
- príprava súhrnných a kontrolných výkazov
- inventarizácia záväzkov, pohľadávok a majetku
- vyúčtovanie pracovných ciest
- zabezpečenie komunikácie s daňovým úradom, audítormi a ostatnými inštitúciami
- vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných účtovných závierok
- príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva
- pripravovanie podkladov pre reporting nadriadenému a vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti
- pripravovanie podkladov pre vypracovávanie ratingových hodnotení (banky)

- vzdelávanie v odbore
- flexibilný pracovný čas
- zamestnanecké zľavy
- bonus pri výročí zamestnanca vo firme
- bonus pri životnej údalosti (svadba, narodenie dieťaťa, narodeniny)
- poskytnutie parkovacieho miesta
- príspevok na športové aktivity

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Vás štrukturovaný životopis a motivačný list, v ktorom uvediete hlavné dôvody prečo máte záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie nižšie uvedeného súhlasu:
V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, profesijnom životopise ako aj v pripojených prílohách na účel výberového konania.
Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.
Súhlas udeľujem odo dňa prijatia žiadosti po dobu trvania výberového konania.

Ďakujeme vopred všetkých uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí postúpia na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia / Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- odborné skúsenosti v oblasti účtovníctva
- samostatnosť
- proaktívny prístup
- flexibilita
- komunikatívnosť
- ochota a chuť pracovať

Maloobchod so športovými potrebami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3327861  Megjelentetés dátuma: 3.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 € - 1 100 €