WEB developer

Plaut Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská, Karlova Ves
Termín nástupu
od 1.7.2020 príp. dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacmzda môže byť upresnená na pracovnom pohovore v závislosti od počtu odpracovaných rokov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy:

• Vývoj front-end častí našich existujúcich a nových webových aplikácií a webových komponentov založených na HTML5 / CSS / JavaScript
• Implementácia webových aplikácií založená na formulároch s validáciou

Hlavné skúsenosti:

• Odborné skúsenosti s vývojom front-end webových aplikácií min 3 roky
• Pokročilá skúsenosť s používaním AJAX a webových služieb (JSON RPC, REST, SOAP alebo iné)
• Skúsenosti s programovaním v jazyku JavaScript
• Skúsenosti s technológiou HTML5
• Pokročilá znalosť HTML / CSS
• Skúsenosti s responzívnym dizajnom, nastavovaním grafiky, písmo, ikony

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

spoľahlivosť, tímová práca

Sme PLAUT, slovenský líder v navrhovaní a dodávke sofistikovaných end-to-end riešení, šitých na mieru klienta.

Naše riešenia obsluhujú desiatky miliónov prístupov ročne v nonstop prevádzke a v oblastiach, ktoré musia fungovať bezpečne a bezporuchovo.
Na území Európskej únie sme jednou z mála spoločností, ktorá zvláda end-to end proces vydávania rôznych elektronických dokladov.

Poskytovateľom štátnych, poštových či finančných služieb sme pomohli migrovať od papierovej k elektronickej forme komunikácie.
Navrhli a zrealizovali sme originálne projekty, zamerané na centrálne enterprise a front-office systémy a ich integráciu s existujúcimi informačnými systémami.

Sme aj poradenská spoločnosť v oblasti re-inžinieringu podnikových procesov, pre platobné systémy a e-business, kde vieme ponúknuť riešenia pre front aj back-office, a často vystupujeme v úlohe systémového integrátora riešenia od viacerých dodávateľov.

Adresa spoločnosti:
Karloveská, 34
841 04 Bratislava

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3917680  Megjelentetés dátuma: 29.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac